clovek

MŮJ ÚČET

Vítejte na portále pro teraristiku

 

 

TERARISTIKA

 

Na našem webu můžete nabídnout svoje odchovy jiným chovatelům, nebo najít nový přírůstek do svého chovu v sekci https://www.terraristik.cz/vypis-inzeratu/ Inzeráty mohou vkládat registrovaní účastníci. Inzerce plazů, potřeb pro teraristiku, krmiv a další je možná přes přehledný rozcestník https://www.terraristik.cz/rozcestnik-pridani-inzeratu/

Jednoduchá registrace umožní využívat další možnosti na našich stránkách. Například vložit zdarma svůj link, nebo banner v sekci https://www.terraristik.cz/linky/  Registrovaní uživatelé mají možnost využít i komerční reklamu a další služby.

Přicházíme s verzí kalendáře chovatelských událostí, která umožní navrhovat ke zveřejnění na google.maps jednak klasické burzy a výstavy, ale také jiné události. Jako je třeba otvírání nového marketu s chovatelskými potřebami, životní jubilea chovatelů, odborné přednášky a můžete například propagovat „Den otevřených dveří“ ve vašem chovu, spojený s nabídkou a prodejem odchovů. Fantazii se meze nekladou. Kalendář je mezinárodní. K návrhu vložení chovatelské akce v základní  textové verzi není nutná registrace a zápis je zdarma.

Pro chovatele bude jistě zajímavá možnost prostudovat publikaci   NEMOCI PLAZŮ prof. Zdeňka Knotka. Pan profesor nám s velkým pochopením pro chovatelskou veřejnost a další zájemce umožnil zveřejnit svoji knížku, která není běžně dostupná. Velmi zajímavá je sekce  VET PRO PLAZY  Na tomto místě přinášíme články a příspěvky odborníků, veterinárních lékařů a herpetologů, k problematice zdraví a nemocí plazů. Spolupracujeme především s Klinikou chorob ptáků, plazů a drobných savců  Veterinární univerzity v Brně, specialisty pro plazy, pod vedením pana profesora Zdeňka Knotka MVDr., CSc., Dipl. ECZM

Odborné články a zajímavosti ze světa teraristiky uvádíme v sekci       REPTIL CLUB

Teraristický portál www.terraristik.cz nabízí svůj obsah ve třech jazycích a také je navštěvován zahraničními chovateli. Chovatelé, nebo odborníci z jiných zemí se rovněž podílí i na obsahu našich stránek. Váš inzerát uvidí i zahraniční chovatelé a naopak máte možnost najít zvíře do svého chovu v zahraničí. Často se jedná o chovatele z Německa, nebo Rakouska a možnost osobního kontaktu s chovateli z jiných zemí je docela reálná.

Rádi zveřejníme i vaše články, fotografie, nebo videa. Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás prosím na

info@terraristik.cz

Robert Schlesinger admin www.terraristik.cz

 

TOPlist