cz cz cz
clovek

MŮJ ÚČET

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky portálu Terraristik.cz

Účastník se musí pro vkládání inzerátů registrovat. Po registraci má přístup ke všem funkcím a službám portálu. Může zvolit inzerát Standard, který je zdarma, nebo Exclusive, který je placený.

Standard: možnost vložit max. 10 řádků textu + 4 fotky. (1 fotka max. 2Mb.) Je zveřejněna email adresa + telefon, pokud je uveden v účtu účastníka.

Exclusive: možnost vložit max. 20 řádků textu + 7 fotek. (1 fotka max. 2Mb.) Je zveřejněna emailová adresa, telefon, web a adresa FB (link) profilu účastníka, pokud jsou tyto údaje zadány. Tato verze inzerátu je placenou službou.

Soukromé osoby mohou vkládat svoje inzeráty do verzí Standard a Exclusive. Mohou také zveřejňovat svoje bannery s odkazem na svůj chov. Inzeráty ryze obchodního charakteru, kdy účastník nabízí svoje produkty ve větším množství, budou považovány za obchodní inzerci i v případě, že takový inzerát vloží soukromá osoba. Takové typy inzerátů rádi zveřejníme ve verzi Exclusive. Firmy mají možnost vkládat inzeráty jen do verze Exclusive. Mají také možnost zveřejnit svoji plošnou reklamu (bannery). Inzeráty, které budou vloženy v rozporu s těmito pravidly budou redakcí portálu smazány.

Účastník má možnost každý inzerát kdykoliv přepracovat (bez změny aktuální pozice ve výpisu inzerátů) bez omezení. Má možnost posunout svůj inzerát na první pozici ve výpisu inzerátů, tlačítkem TOP u inzerátu v části „Moje inzeráty“. Tato služba je bez omezení a je zpoplatněna.

Účastník souhlasí s tím, aby jeho inzeráty a příspěvky byly sdíleny na sociálních sítích.

Účastník má možnost svůj inzerát kdykoliv smazat.

Pro úhradu placených služeb slouží kredity, které je možné zakoupit v části „Můj účet“ Tam bude také průběžně uváděn stav jeho účtu. Po zvolení služby bude cena odečtena z účtu účastníka. Ceny budou aktuálně uváděny u volby služby a účastník potvrdí souhlas s těmito podmínkami. Nevyčerpané kredity se nevrací.

Administrace si vyhrazuje právo odstranit vulgární, rasistické, nebo jiné inzeráty s nepřijatelným obsahem.

Připomínky, dotazy, nebo reklamace na info@terraristik.cz

TOPlist