clovek

MŮJ ÚČET

OJEBÁVAČI MEZI TERARISTY

 

Každý to asi zná. Denně chodí mailem různá sdělení, že jste zdědili miliony dolarů, nebo liber, případně nějaký bankovní úředník našel ležet někde miliony, ze kterých vám dá 40%, když mu pomůžete peníze vyzvednout, protože jste jediný důvěryhodný, koho našel. Denně pokusy vás nějak „ojebat“ nebo ošulit.

V posledních dnech se našel jeden takový i mezi rádobyteraristy ze Slovenska. Vystupuje zásadně jen pod mailovými adresami, neuvádí jméno, kontaktní údaje, nic. Říká o sobě, že je soukromá osoba, chovatel. Ovšem při bližším zkoumání zjistíte, že v branži podniká (s problémy). Důsledně dbá na zametání stop na internetu, když byste náhodou o něm chtěli vědět víc. Dobrý podvodník musí být důsledný do detailu. Tohle náš „terarista“ podcenil.

Takže pán poslal objednávku na několik tisíc sarančat, všechno bolo super, príde si až k nám… Naozaj až do okamžiku, kdy se má dohoda začít plnit. Vy zabalíte zboží a čekáte…. Samozřejmě nic se nekoná. Na sms žádná reakce, telefony se neberou. Potom tedy přijde fáze „prepáčte, ospravedlňujem sa“…a spousta důvodů, proč to jak na potvoru teď nevyšlo, ale večer už to naozaj vyjde. Večer to dopadne stejně jen s tím rozdílem, že tentokrát je bohužel problém s autem. To se může stát. Prídem zajtra. Pokračování je asi jasné…. Zajtra, tedy už dnes se zase nic nekonalo a už se přestalo komunikovat úplně. Takže nezbývá, než s milou vzpomínkou zase to kvantum sarančat vybalit a „ustájit“. Aspoň se nenudíte a nemusíte si shánět práci.

A jak se ten milý pán jmenuje? Matej Š. z Bratislavy – Ružinova (ale tohle vám o sobě sám neřekne) Vystupuje pod maily matej.tera@centrum.sk a matej.tera@post.sk

Jakmile budete mít nějakou možnost kontaktu s tímto pánem, doporučuji maximální opatrnost. Je to takový malý ojebávač a rád s každým vyjebává.       

Zoohaus.cz

TOPlist