clovek

MŮJ ÚČET

Kalendář akcí – pravidla

 

Kalendář chovatelských  akcí nebude zveřejňovat jen teraristické burzy a výstavy,  ale také například odborné přednášky, otevření nového obchodu s potřebami pro teraristiku a další odbornosti, dny otevřených dveří ve vašem chovu spojené s nabídkou svých odchovů, významná jubilea chovatelů a podobně. Rovněž bude možné  zveřejnit akce jiných chovatelských odborností, jako je např. akvaristika, exotické ptactvo, domácí mazlíčci atd.

Základní zápis události je zdarma, bez nutnosti registrace. Bude zveřejněn název akce, den a místo konání, otevírací doba a další informace, které účastník zadá. Navíc bude mít každá akce svoji mapu s vyznačením místa konání. (nutno zadat přesnou adresu místa konání akce)

Verze Aktive bude přístupná po registraci na  https://www.terraristik.cz/registrace-uzivatele/ a bude nabízet navíc zveřejnění obrázků, plakátů akce, fotek z minulých akcí apod. Součástí budou aktivní odkazy (linky) na www stránky a maily pořadatele, nebo vkladatele. Registrovaný a přihlášený účastník vybere volbu „AKTIVE“ před vložením textu. Textová část bude vkládána stejným způsobem jako základní  verze Standard a přílohy (obrázky) zašle uživatel mailem na adresu administrace info@terraristik.cz přílohy do celkové velikosti mailu max. 10 MB, nebo max. cca 9-10 obrázků ve formátu jpg. Cena zápisu do této verze kalendáře bude 4 kredity (možno zakoupit v sekci Můj účet). Po zveřejnění zápisu budou kredity odečteny z vašeho účtu. Tento poplatek je jednorázový a vaše akce bude zveřejněna až do vypršení doby konání. Bez potvrzení volby „AKTIVE“ nad formulářem  textové části, bude akce zveřejněna jako základní. V případě, že účastník vloží více akcí v různých termínech na stejném místě, bude k dispozici jen aktuální akce. Další potom až po konání této akce a odstranění původní.

Kalendář je možné sdílet a odkaz (link)  https://www.terraristik.cz/kalendar-akci/   na Kalendář akcí  je možné umístit  na svoje chovatelské stránky. Je možné využít i náš button a přidat link.

Obsah Kalendáře (mapa s vyznačenými body) bude stejná ve všech jazykových verzích. Pokud chcete oslovit zahraniční chovatele a pozvat je na svoji akci, je vhodné alespoň základní údaje uvést také v německém, nebo anglickém jazyce.

Budeme  samozřejmě dbát na pravdivost údajů  zveřejňovaných událostí. Každý návrh na vklad pečlivě zkontrolujeme.  Přesto ale nemůžeme plně ručit za serióznost všech příspěvků. Zavádějící, nebo podvodné příspěvky nebudou zveřejněny, případně budou průběžně odstraňovány, bez nároku na vrácení  ev. poplatku.

Těšíme se na spolupráci a věříme, že Kalendář chovatelských akcí bude přinášet užitečné informace všem chovatelům, také díky účasti aktivních chovatelů v našem projektu.   

 

Robert Schlesinger, administrátor Terraristik.cz
TOPlist