clovek

MŮJ ÚČET

Barbora F. – nespolehlivý zákazník

 

7.3 Objednávka od Barbora F.

 

7.3. Dobrý den , moc se omlouvám ale potrebovala bych objednavku zrusit. Agamka mi začala zimovat . Děkuji

 

7.3. Objednávka stornována

 

8.3. Moc Vám děkuji 🙂 hned až se probudí tak objednám určitě od Vás. Hezký den přeji ?

 

9.3. Další totožná objednávka od Barbora F.

Objednané zboží

 Produkt  Množství   Sazba DPH   Cena za kus   Částka DPH   Cena celkem 
Lsa100 – Saranče stěhovavé – Locusta migratoria subadult, 100 ks 1 15% 191,- Kč 28,65 Kč 219,65 Kč
Typ dopravy: Poštovné a balné (dobírka) 21% 124,- Kč 26,04 Kč 150,- Kč
Bez daně Daň Celkem
Celkem 315,- Kč 54,69 Kč 370,- Kč

Odběratel

Jméno: Barbora
Přijmení: F.
Kontaktní osoba: Barbora F.
Ulice, číslo:
Město: Most
PSČ: 43401
Email:
Telefon:
Odběr: Dobírka

 

9.3. Náš dotaz… Dobrý den, nevím, jak tomu máme rozumět. Včera jsme stejnou objednávku na vaše přání stornovali. Jde o nedopatření, nebo tato objednávka platí?

 

10.3. Dobrý den , moc se omlouvám . Objednávka platí. Vypadal že bude zimovat ale kdYž jsem se podívala přes deku zda spí tak na mě koukal takže nakonec nezimujeme.

 

Následně objednávka odeslána ve středu na uvedenou adresu. Dodatečně vychází najevo, že telefon, který dotyčná uvedla nejspíš neexistuje.

 

Ve čtvrtek první pokus pošty o doručení – adresát nezastižen. Posíláme upozornění na uloženou zásilku. Telefon sms nepřjímá, mail ano.

V pátek další upozornění na uloženou zásilku, tentokrát i na telefon, který dotyčná uvádí při svých bohatých aktivitách na internetu s tím, že může zásilku převzít i v sobotu.

Bez reakce a bez vyzvednutí  zásilky.

Snad se nám podaří dostat zásilku co nejdříve zpět a škoda vznikne jen na poštovném a zbytečné práci. Paní (slečna) asi nebude zcela v pořádku. Neuvědomuje si, že uzavřením objednávky a souhlasem s obchodními podmínkami nastává nějaký právní vztah. Nebo se spoléhá na to, že nikomu nebude stát za to, žalovat ji za vzniklou škodu. Ta záležitost by se ve finále mohla dostat až k exekuci jejího majetku.

Otázkou zůstává důvod, k takovému jednání. Asi ji baví dělat z lidí blbce. Ještě jsem se definitivně nerozhodl, jestli ji z toho vyvedeme. Nejde o bagatelní částku za poštovné, ale jde o princip. Nesmí si myslet, že může dělat blbce z dodavatelů a nechat za to platit živé tvory, i když je to hmyz, týráním bez potravy, ve špatných podmínkách a mít z toho „svinskou radost“.

TOPlist